web building software
Mobirise

14 Şubat Dünya Öykü Günü

Sevda Müjgan, Ankara'da Kanguru Sanat ve Edebiyat Akademisi ve Ankara Aydınlığı Girişimi'nin ortak düzenledği Dünya Öykü Günü kutlamasına (2011) bir öyküsüyle katıldı.

Adapazarı Sapanca Kırkpınar Muazzez Sabri Gündoğar İlköğretim Okulu'nda 
22 Şubat 2011'de küçük okurlarıyla buluşan Sevda Müjgan Yüksel söyleşinin ardından kitaplarını imzaladı.

Ankara Kitap Fuarları

7. Ankara Kitap Fuarı

Sevda Müjgan Yüksel, 8 Aralık 2012'de Yeni Umut Yayınları'nın standında kitaplarını imzaladı. 

8. Ankara Kitap Fuarı

Sevda Müjgan Yüksel, 4 ocak 2014'te Yeni Umut Yayınları'nın standında kitaplarını imzaladı.

9. Ankara Kitap Fuarı

Sevda Müjgan Yüksel, 21 - 22 Şubat 2015 Pazar ve Pazartesi günleri Yeni Umut Yayınları'nın standında kitaplarını imzaladı.

10. Ankara Kitap Fuarı

Sevda Müjgan Yüksel, 12 ocak 2016 Salı günü Yeni Umut Yayınları'nın standında kitaplarını imzaladı.

Çocuk Kitaplarının Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

9. Ankara Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında Yeni Umut Yayınları tarafından 21 Şubat 2015 Cumartesi günü bir söyleşi düzenlendi. 

Münevver Oğan, Sevda Müjgan ve Ümit Öğmel, "Çocuk Kitaplarının Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?" konulu söyleşiye konuşmacı olarak katıldılar.

Sevda Müjgan, öğretmen ve yazar olarak deneyimlerinden yola çıkarak hazırladığı konuşmayı sundu.

Söyleşinin sonunda Günay Güner sazıyla, Kadriye Karayel ise türküleriyle yer aldı.

Karadeniz Ereğli Erdemir İlkokulu

Karadeniz Ereğli Erdemir İlkokulu 4. sınıf öğrencileriyle 15 Ocak 2016 Cuma günü bir araya gelen Sevda Müjgan, öğrencilerle söyleşti, kitaplarını imzaladı. Sevda Müjgan, söyleşi sonrası okul müdürü ve öğretmenler tarafından bir demet çiçekle uğurlandı.

Küçükçekmece Söğütlüçeşme İlkokulu 

Sevda Müjgan, Küçükçekmece Söğütlüçeşme İlkokulu öğrencileriyle 23 ve 24 Mart 2016 Çarşamba ve Perşembe günleri bir araya geldi. Yazar, küçük okurlarının sorularını yanıtladı, kitaplarını imzaladı.

Yeşil Giresun İlkokulu

Sevda Müjgan, Yeşil Giresun İlkokulu 3. ve 4. sınıf öğrencileriyle 20-21-22 Nisan 2016 Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri bir araya geldi. Yazar,  öğrencilerle söyleşti, onların sorularını yanıtladı ve kitaplarını imzaladı. 

Çaycuma Uçurtma Şenliği

Sevda Müjgan, 4 Haziran 2017 Pazar günü Çaycuma Belediyesi ve Çaycuma Eğitim Sen Şubesi'nin birlikte düzenledikleri Uçurtma Şenliği'ne katıldı. Sevda Müjgan, şenlik boyunca kitaplarını imzaladı,  küçük okurlarının sorularını yanıtladı. Şenlikte uçurtmalarıyla kitapları yan yana getirme olanağı bulan çocuklar mutluydu.

36. TÜYAP Kitap Fuarı

Sevda Müjgan Yüksel, 8 Kasım Haziran 2017 Çarşamba günü, Büyükçekmece TÜYAP Kitap Fuarı'nda Yuva Yayınları standında küçük okurlarıyla buluştı.  

Mobirise
Mobirise
Mobirise

Sevda Müjgan'la Uzun Bir Yolculuk

Sevda Müjgan

Sevda Müjgan, 18 Kasım 2017 Cumartesi günü Ekin Sanat Dergisi'nin konuğu olarak Ankara'daydı. Öğretmen Yazar Münire Çalışkan Tuğ ve Sevda Müjgan'ın birlikte katıldıkları söyleşide Sevda Müjgan'ın kitaplarının, yazma yolculuğunun yanı sıra çocuk edebiyatı da gündeme geldi. Sıcak ve içten bir ortamda gerçekleşen etkinlik Sevda Müjgan'ın kitaplarını imzalamasıyla sona erdi.

© sevdamujganyuksel 2017  - Her hakkı saklıdır.